{toptan arıcılık}
{toptan arıcılık}

RANGER 1 LİTRE YABANİ HAYVAN KOVUCU (TPN1112R)

Marka : RANGER
Tedarikçi : TOPTAN ARICILIK
Para Puan : 0
Fiyat : ₺93,00(KDV Dahil)
₺12,71 'den başlayan taksitlerle
YABANİ HAYVAN KOVUCU
DOMUZ-KURT-AYI-ÇAKAL-TİLKİ-SANSAR-DAĞ KEDİSİ-KÖPEK-KEDİ-FARE-KEME-SİNCAP-KÖSTEBEK-YILAN-KERTENKELE-AKREP-KENE VE HAŞERELERDE %100 ETKİLİ ORGANİK KOVUCU
 GECENİZİ-GÜNDÜZÜNÜZÜ  KABUSA ÇEVİREN DOMUZLARA AYILARA KURTLARA KEDİ KÖPEK KÖSTEBEK   %100  ÇÖZÜM.

HİÇBİR KİMYASAL MADDE KULLANMADAN VE HAYVANLARA ZARAR VERMEDEN SADECE KOKU YOLUYLA UZAKLAŞTIRIR.

ÜRÜN TAMAMEN DOĞA DOSTUDUR.

KİMYASAL İÇERMEZ.

 

ETKİ ALANI

Ürün yabani hayvanların geldikleri yerin sınırlarına 20 cc lik kaplara koyularak çevrelenir. Bu uygulama 35-40 gün etkilidir. Yoğun yağmurlarda ürün yenilenmelidir.

 

KULLANIM ALANLARI

Tarım alanları, tarlalar, bağ-bahçe çevreleri ormanlık alanlar.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Ürününe 1 lt RANGER 10 LT suyla karıştırılıp bahçe sınırlarınızın dört bir kenarına 20 cc lik kaplara konularak 30 cm aralıklarla arazinizin çevresine uygulanmalıdır.

VEYA

250 ML PET SU ŞİŞELERİNE 20 CC SAF RANGER KOYUP ŞİŞEYİ İKİ YANINDAN CEVİZ BÜYÜKLÜĞÜNDE KESİP DALLARA ASINIZ, ŞİŞE İLE YER ARASINDAKI MESAFE 20 CM OLMALIDIR.DELİKLERİ İLACA 1 CM KADAR YAKIN YERE DELINIZKI RÜZGAR ŞİŞEYİ SALLADIKCA KOKU DAHA ÇOK YAYILIR.

 

ETKEN MADDELER

Boiling Point          250 Co            

Gravity              1,01-10

Flash Point                110 Co

Ash                          0,4% (Weinght)

Acit No              79

 

DOĞAYA ZARAR VERMEZ

Ranger kimyasal bir ürün değildir.Hayvanları öldürmez, insana ve çevreye yan etkisi yoktur.

TÜM HAYVANLARI BERTARAF EDEN,TARLANIZI VE BAHÇENİZİ %100 KORUYAN ,KENDİSİNİ KANITLAMIŞ ETKİLİ DOĞAL BİR ÜRÜNDÜR.ÜRÜNLERİMİZ HAYVANLARI KESİNLKLE ÖLDÜRMEZ.YAYDIĞI KOKU SAYESİNDE BAHÇENİZDEN VE TARLANIZDAN UZAK TUTAR.

Tüm ev villa bahçesi olanlar çocuklarını akrep yılan sokması böcü börtü ısırması'ndan korkanlar,evinize ve bahçenize tarla faresi ve zararlı böceklerin girmesini istemiyorsanız mutlaka bu ürünü kullanmanızı öneririz.

YAYMIŞ OLDUĞU KOKU YABANİ HAYVANLARIN VE DOMUZLARIN TARLANIZA GİRMESİNE ENGEL OLACAKTIR.ÜRÜNÜ UYGULADIĞINIZ HAVA KOŞULLARI ,YANİ HAVA RÜZGARSIZSA ÜRÜNÜN ETKİSİ MIMUNUM 50M. UZAKLIĞA,HAVANIN RÜZGARLI OLMASI DURUMUNDA İSE 200M. UZAKLIĞA KADAR ETKİLİ OLACAKTIR.

ÜRÜNÜN UYGULANMASINDAN SONRA YAĞMUR YAĞMASI HALINDE %30  ETKİSİNDE BİR AZALMA OLACAKTIR.NORMAL HAVA ŞARTLARINDA ÜRÜNÜN ETKİSİ 45 GÜNDÜR.

RANGER DOMUZ KOVUCUNUN İNSAN SAĞLIĞINA KESİNLIKLE ZARARI YOKTUR. 

RANGER SIVI DOMUZ KOVUCU DURGUN BİR HAVADA PÜSÜRTÜLDÜĞÜNDE 50 METRE MESAFEDE ETKİLİ OLUYOR. BÖYLECE DOMUZLAR 50 MERTERE ALANA KADAR YAKLAŞAMIYOR. RÜZGARLI HAVALARDA KULLANILDIĞINDA İSE  150 METREYE KADAR ETKİLİ KOKU YAYIYOR.

RANGER SIVI DOMUZ KOVUCU İLE DOMUZ DERDİNE  %100 ÇÖZÜM.